Masaüstü Yazılım

Neden Yazılım İstanbul ®

Masaüstü Yazılım

İşinizi Kolaylaştırmanın Ötesine Geçin !

Masaüstü yazılımları, küçük, orta ve büyük çaplı firmaların kullanacağı temel hesap, stok takip, müşteri takip, iş takip, sevkiyat takip veya depo yönetim uygulamaları için yazılan, binlerce kullanıcının bağlı olduğu, sisteminin tüm altyapı, güvenlik, sıkıştırma, depolama ve benzeri avantajlarından faydalanabilecek şekilde tasarlanan sistemsel yazılımlardır.

Masaüstü yazılımlar, sahip oldukları geniş ve güçlü altyapısıyla sınırsız veriyi bir kayıp veya aksama olmadan yöneterek, yöneticiye tam hakimiyet sağlar. Sizin için özel olarak hazırlayacağımız masaüstü yazılımlar, iş gücünüzü en aza indirerek, verilerinizi güvenli şekilde depolar ve iş-personel maliyetlerinizi oldukça azaltır bunun yanı sıra analiz ve raporlama kolaylığı sağlar ve web tabanlı yazılımlara göre daha hızlı ve daha performanslı çalışır. İsteğinize göre kapalı devre olarak çalışabilen masaüstü programlar, verilerinizi programın yüklü olduğu bilgisayar sisteminde saklarken, dilediğinizde bu bilgileri sizin belirleyeceğiniz özel yetkilendirmelere bağlı kalarak diğer kullanıcılarla da paylaşmanızı sağlar. Masaüstü yazılımlar, bilgi teknolojileri yöneticilerinin vazgeçilmezlerindendir; çünkü iş seyrini daha iyi yönetir, zamanı daha tasarruflu kullandırır ve oluşacak olan hataları en az seviyeye indirir.

Yazılım İstanbul olarak masaüstü yazılım alanında eğitim almış olan profesyonel yazılım ekibimizle, iş gücünüzü arttıracak en son teknolojiyle uyumlu masaüstü uygulama çözümünü bulur, ihtiyacınız olan masaüstü yazılımları sisteminiz üzerinde sorunsuz olarak çalışacak şekilde geliştirerek, en uygun yöntem ve araçları belirleyip, beklentilerilerinize en üst düzeyde cevap veren çözümler üretiriz. Sizin için hazırlayacağımız özel masaüstü yazılım,zamandan tasarruf ederek iş yükünüzü hafifletirken, rakiplerinizi geride bırakmanızı kolaylaştıracaktır.

Yardıma mı ihtiyacınız var !