Hakkımızda

Yazılım İstanbul ®

Yazılım İstanbul ® Hakkında

Yazılım İstanbul, Geçmişten gelen eğitim ve tecrübelerimizle hızla yükselip gerek kamu gerek özel sektördeki uygulamalarımızla birçok başarılı işlere imza atmıştır. Sahip olduğumuz referanslarla uygun fiyat, güvenilir hizmet, hızlı çözüm ve proje geliştirmelerimizle sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Müşteri potansiyeli ve memnuniyetiyle Türkiye’de tercih edilen ilk beş firmadan biri olarak hizmetlerimizi en üst seviyelere çıkarmak ilk hedefimizdir.

Yazılım İstanbul, müşterileriyle kurduğu güven ilişkisine önem vererek, projelerimizin her aşamasında şeffaflık ilkesiyle, en optimal teknolojileri ile hizmet sunarak, ekonomik olarak bütçenizi sarsmadan, müşterinin güncel yaşamında karşılaşabileceği sıkıntıları hızlı çözümleri ile eriten ve yarınlarını daha verimli hale getirmeyi amaçlayan, dünya çapında faaliyet gösteren en iyi yazılım, en iyi pazarlama, en iyi danışmanlık diyenlerin yanındadır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, hem ulusal hem de uluslararası platformda başarıları ve kalitesiyle tanınan, iş hayatında yaşanan sorunlara yazılımsal çözümler üreten, özgün çözümleri ile teknolojiye ve sektöre yön veren, farklılıklar yaratarak bölgesel ve küresel anlamda kalıcı üstünlükler sağlayan, alanında lider ve öncü bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz, yazılım geliştirme, proje büyütme, sistem entegrasyonu ve gelişen web teknolojisine uyumlu farklı ve yenilikçi yaklaşımlarla müşterilerinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan, kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktır.

İstatistik ile Yazılım İstanbul