Toplu Sms

Neden Yazılım İstanbul ®

Toplu Sms

Eskimeyen Yenilik Toplu SMS

Gerek oyunlar, gerek mobil uygulamalar, gerekse sosyal medya sayesinde insanlar cep telefonlarla daha çok vakit geçiriyorlar. Teknolojinin gelişmesine rağmen önemini hala yitirmemiş olan Kısa Mesaj Servisi insanlar tarafından popüler olarak kullanılmaktadır. Sizinde hedef kitlenize ulaşmak için en iyi yöntemlerden biri Toplu Sms göndermenizdir.

Günümüzde ticaret yaparak müşterilere ürünlerini ulaştırmak, toplantı ve etkinlik bilgilerini paylaşmak, internet üzerinden firmanızın şubelerine, bayilerine, müşterilerine ya da sesini duyurmak istediği kitleye mesajınızı anında ulaştırmanın en kısa ve ekonomik yolu Toplu SMS yollamaktır.

İnternet altyapısı üzerine kurulu Toplu Sms sistemimiz sayesinde herhangi bir program kurmadan, istediğiniz zaman istediğiniz yerden sisteme erişim sağlayarak, güçlü, etkin ve kesintisiz olarak toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz. Rehberinizi sistem üzerinden kolaylıkla oluşturup, istenilen zamanlarda erişebilir ve yeni gruplar oluşturarak, hazırladığımız ileri tarihli mesaj sistemi sayesinde, mesajlarınızın gönderim tarihini ve saatini ayarlayarak istediğiniz zaman alıcı kitlenize kolaylıkla ulaşmasını sağlayarak, iletim raporlarını detaylı bir şekilde görebilir, dosya olarak raporlanmasını temin edebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var !